Poradnik jak przesyłać gry i aplikacje przez androida

Author channel FOREVER YOUNG   2 год. назад
56,333 views

735 Like   334 Dislike

Poradnik: jak przenieść najważniejsze pliki na nowy smartfon z Androidem

Zastanawiasz się jak przenieść kontakty, smsy oraz zdjęcia i filmy na nowy telefon? Jeśli tak, sprawdź jakie wskazówki przygotowaliśmy dla Ciebie.

JAK DZIAŁA MHL? - Czyli podłączenie smartfona do tv

W tym filmiku pokazuję jak podłączyć smartfona, który posiada funkcję MHL, do telewizora. Podłączany smartfon to Samsung Galaxy S2, natomiast telewizor firmy Toshiba. Nie ma znaczenia to czy telewizor ma w sobie mhl czy nie. Najważniejsze jest to, żeby smartfon posiadał to w standardzie.

Szybkie Przesyłanie Dużych Plików Bezprzewodowo WiFi DIRECT

Od teraz już każdy będzie wiedział, jak szybko i sprawnie przenosić między telefonami dzięki WI-FI Direct nawet bardzo duże pliki ekspresem. Polecam! Subskrybujcie mój kanał na Youtube z poradnikami, jakie robię specjalnie dla Was. • • • DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY • • Subskrybuj kanał ForumWiedzy: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1 • Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL • Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/ • Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy • WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco! Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie. https://www.paypal.me/bogdanligeza --------------- Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne. https://patronite.pl/forumwiedzy Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

Jak pobierać płatne gry za darmo na androida?

Jak naładować telefon bez ładowarki?

Jak naładować telefon bez ładowarki? By SimonLosik Zapraszam do subskrybcji! Filmik jest zwykłym trickiem! :) miłego oglądania! Kevin MacLeod: EDM Detection Mode – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/...) Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-... Wykonawca: http://incompetech.com/ Audionautix: Feels Good 2 B – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/...) Wykonawca: http://audionautix.com/

Pozdro

Comments for video:

Similar video