Poradnik jak przesyłać gry i aplikacje przez androida

Author channel Vordon Game   2 год. назад
67,163 views

888 Like   397 Dislike

Szybkie Przesyłanie Dużych Plików Bezprzewodowo WiFi DIRECT

Drogi widzu, jeśli film jest Tobie przydatny, polub go, subskrybuj kanał i zostaw komentarz. Z góry dzięki! :) Od teraz już każdy będzie wiedział, jak szybko i sprawnie przenosić między telefonami dzięki WI-FI Direct nawet bardzo duże pliki ekspresem. Polecam! Subskrybujcie mój kanał na Youtube z poradnikami, jakie robię specjalnie dla Was. • • • DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY • • Subskrybuj kanał ForumWiedzy: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1 • Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL • Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/ • Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy • WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Jak przenieść aplikacje na karte pamięci SD

Koniecznie subskrybuj kanał a będziesz na biężąco z kolejnymi filmami ► https://goo.gl/ev6AXx Zobacz więcej filmów na kanale Network Poradniki -Najlepsze filmy ► https://goo.gl/t6gldP -Ukryte Funkcje Androida ► https://goo.gl/bPyBTj -Jak zlokalizować telefon ► https://goo.gl/tTFvud -Facebook ukryte funkcje ► https://goo.gl/ZRcpsf -Poradniki GSM ► https://goo.gl/7Vb3BV -Poradniki Youtube ► https://goo.gl/LEJkAc -Jak zarabiać w internecie ► https://goo.gl/VCkIzZ -Najnowsza aktywność ► https://goo.gl/M9lXkj Pokazuje jak przeniesc aplikacje na karte pamieci w telefonie Android Zwolnij miejsce w telefonie przenoszac aplikacje na karte pamieci Zyskaj wiecej wolnego miejsca przenoszac aplikacje na karte sd w smartfonie Android Film nagranany na telefonie Huawei P9 Lite wersja systemu Android 6.0 Aplikacja która została użyta do nagrania filmu jest wbudowana w standardowym wyposażeniu telefonu.

100 gier za 40 zł? Ściema losowych kluczy na Steama

Losowanie kluczy na Steama to na papierze świetna oferta, aby zdobyć gry o wartości większej niż to, co za nie płacimy. Prawda jest jednak inna. ► kubki, koszulki, podkładki: http://tvgrypl.teetres.com Więcej filmów? Subskrybuj! ► http://bit.ly/subskrybujtvgry ▐ Jeszcze więcej filmów? http://tvgry.pl ▐ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tvgrypl Znajdź też nas na: Instagramie Gambrinusa: https://www.instagram.com/grzegorz.bobrek/ Twitterze Heda: https://twitter.com/hedgamer Twitterze Arasza: https://twitter.com/arasz88 Facebooku Kacpra: https://facebook.com/pitala.kacper

Jak wbić na serwer minecraft pe Bedwars LifeBoat

Koszulki : https://www.youtube.com/channel/UCd9ngigiJaEdf5TVoZcHfYQ/discussion?view_as=subscriber

JAK DZIAŁA MHL? - Czyli podłączenie smartfona do tv

W tym filmiku pokazuję jak podłączyć smartfona, który posiada funkcję MHL, do telewizora. Podłączany smartfon to Samsung Galaxy S2, natomiast telewizor firmy Toshiba. Nie ma znaczenia to czy telewizor ma w sobie mhl czy nie. Najważniejsze jest to, żeby smartfon posiadał to w standardzie.

Pozdro

Comments for video:

Similar video